Партнерам

Вже є нашим партнером?

Для будь-якого мандрівника подорож —  це щастя.

Місія нашого проєкту — зробити це щастя безхмарним: надати все необхідне, щоб під час подорожі ви зосередилися на власних враженнях і задоволенні.


Якщо ви можете нам у цьому допомогти — Ласкаво просимо! Цікавлять товари, які можуть стати в нагоді під час будь-якого типу подорожі: від звичайної прогулянки містом — до преміального туру океанським узбережжям, від походів у гори з палаткою та рюкзаком — до бізнес-відряджень з мобільним кейсом.

Переваги для вашого бізнесу

Переваги для вашого бізнесу - Robinzon.ua

Ми надаємо якісну торгову площадку з сучасним та зручним інтерфейсом для покупців. Вам не потрібно інвестувати у власний сайт. Заробляйте в онлайні з нами вже зараз.

Переваги для вашого бізнесу - Robinzon.ua

Нові та зацікавлені клієнти. Як маркетплейс туристичних товарів, ми залучаємо максимально цільову аудиторію. Потенційні покупці ваших товарів — є нашими постійними клієнтами.

Переваги для вашого бізнесу - Robinzon.ua

Ми інвестуємо у ваш бренд. Завдяки безлічі маркетингових інструментів, які використовуємо для популяризації нашої торгової платформи та товарів усіх категорійю.

Переваги для вашого бізнесу - Robinzon.ua

Ми — поряд. Ваші питання не залишаться без відповіді. Ваш успіх — наш успіх, тому наші консультанти готові допомогти вам у всіх питання співробітництва з площадкою.

Переваги для вашого бізнесу - Robinzon.ua

Зрозумілий та простий старт. Наші спеціалісти створили і продовжують покращувати умови співробітництва з продавцями.

Початок роботи не буде клопітким

1

Заповнюйте заявку. Ми зв’яжемось з вами для знайомства та обговорення подальших кроків.

2

Готуєте прайс-лист, за звичним шаблоном для вашої зручності. Наші консультанти готові надати детальні консультації щодо його підготовки.

3

Підписуємо договір. Від вас потрібні реєстраційні документи та підпис для доволі стандартного договору.