Намет двомісний

Знайдено товарів: 162

Показувати спочатку

Комфортний спільний відпочинок на природі можливий із якісним двомісним наметом. Такі моделі зазвичай мають розмір 230х120 см, що дозволяє двом дорослим зручно відпочити. Доступні також збільшені моделі, які іноді маркуються як «2+1». Це означає, що в наметі буде комфортно двом людям середньої комплекції та вистачить місця для речей або ж більш щільно вдасться розміститися трьом худорлявим чи двом дорослим із дитиною. Один вхід чи більше, наявність тамбура — можна вибирати серед характеристик відповідно до своїх уподобань.

Призначення та сезонність наметів

За призначенням доступні намети:

  • туристичні;
  • трекінгові;
  • експедиційні;
  • пляжні;
  • кемпінгові.

Для звичайних походів на природу можна вибирати туристичний 2-місний намет або кемпінговий. Такі моделі універсальні, прості за конструкцією та мають непогані показники водостійкості. Трекінгові — дещо стійкіші та краще підходять для тривалих походів у гори, проте теж легкі й компактні. Експедиційні моделі належать до професійних, вони більш технологічні та не підведуть навіть у складних погодних умовах.

За сезонністю розрізняють літні, три- та чотирисезонні 2-місні намети. Перші — одношарові та з хорошою вентиляцією. Останні — універсальні, для тривалих зимових походів не підійдуть. Це варіант для тих, хто кілька разів на рік в різну погоду вибирається на природу. Трисезонні — двошарові, з хорошою водостійкістю і захистом від вітру.

Види наметів за формою

Саме за формою найчастіше підбирають моделі. Цей критерій впливає на дизайн, легкість складання конструкції, місткість і комфорт під час відпочинку. Найпоширеніші варіанти:

  1. Півсфера — універсальне і популярне рішення, підходить для різних типів подорожей. Такий намет складається з двох схрещених дуг, тому його легко встановити, вирізняється стійкістю з-поміж аналогів.
  2. Напівбочка, тунель — доволі місткий, тому в ньому зручно розміститися двом людям і розкласти речі. Але через паралельне встановлення каркасних дуг вимагає додаткового натягування.
  3. Шатро — нагадує вігвам, великий і місткий. Але встановлюється без каркаса лише на трекінгову палицю, тому недостатньо стійкий.
  4. Короповий — просторий, з широким входом, віконцями, чудовим захистом від вітру і дощу. Але через велику вагу є сенс купити двомісні намети такого типу для риболовлі чи тривалого стаціонарного перебування на природі.
  5. Двосхилий — нагадує за формою будиночок, недорогий, але важкий і боїться вітру. Такі моделі вибирають для постійного кемпінгу.

За конструкцією це може бути звичайний намет або ж тент. Останній не має дна і також може бути без каркаса. Це рішення на випадок несподіваного виїзду на природу, але не для складних погодних умов і тривалого перебування.

Дрібниці, які визначають зручність намету

Передусім модель варто вибирати за конструкцією, місткістю, сезонністю, призначенням. Проте є деталі, на які можна відразу не звернути увагу, а пізніше оцінити їхню важливість. До прикладу, це:

  • надійні блискавки, які не вийдуть із ладу після першого ж походу;
  • протимоскітні сітки з дрібними комірками;
  • міцна фурнітура та проварені або проклеєні шви;
  • міцні кілки, що не гнуться, і бажано не з круглим профілем, щоб не крутилися в землі.

Додатково зверніть увагу на фурнітуру. Оптимально, якщо вона з міцного пластику. Шнури для відтяжок мають бути надійними та помітними у будь-яку пору доби.

Як вигідно придбати намет на двох

На сайті Robinzon є варіанти під різні запити — універсальні та більш спеціалізовані й навіть професійні види спорядження. Ціни на двомісні намети залежать від призначення, матеріалів і бренду — доступні як бюджетні рішення для кемпінгу, так і штормові варіанти для гірських походів. На окремі моделі регулярно діють знижки. Доставлення — по всій Україні.